S

Suit Oda Nedir?

Suit Oda Nedir?

Öncelikli olarak suit oda nedir sorusunu cevaplamakta fayda var. Suit oda bir oda tipi olarak tanımlanmaktadır. Suit odaların içinde ekstra olarak bir oturma odası veya bir yatak odası bulunur. Bu oda tiplerinde alanlar geniştir ve aynı zamanda lüks donanımlarla donatılmıştır. Bazen suit oda kavramı, lüks oda olarak da ele alınmaktadır. Yani, oturma odasının bulunmadığı otellere rastlamak olasıdır. Bunun yanı sıra, ekstra odalar da yer alabilmektedir. İçeri girdiğiniz ilk anda bir hol sizi karşılar ve başka bir kapıdan yatak odasına giriş yaparsınız.

 

                                                                         Hotel Suit Oda Seçenekleri

İstanbul'da olmak üzere, suit oda seçenekleri bulunmaktadır. İşte İstanbul suit oteller dendiği zaman uygun suit oda fiyatları ile ilk tercih sebebi olan Hotel' lerinin suit odalarının özellikleri.

 

  Europe

Konforlu Oda: Hotel'in 9. ve 13. katları arasında yer alan 48 m2 büyüklüğündeki odalar, günün yorgunluğunu gideriyor ve şehrin ışıklarını izlemenize fırsat sunuyor. Açılabilir cam, ayarlanabilir klima, özel donanımlı direkt telefon, saç kurutma makinesi, ücretsiz çay-kahve seti, duş, Full HD LED Smart TV, Pay TV, Mini bar, emanet kasası, ücretsiz wi-fi, ütü ve ütü masası gibi oda özellikleri keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

King Oda: 69 m2 büyüklüğünde olan ve 7. ve 8. katlar arasında yer alan King Oda odaları, muhteşem bir uyku deneyimi ve şehrin ışıklarını izleme fırsatı sunuyor. Klima, özel donanımlı direkt telefon, saç kurutma makinesi, ücretsiz çay-kahve seti, duş, Full HD LED Smart TV, Pay TV, Mini bar, emanet kasası, ücretsiz wi-fi, ütü ve ütü masası gibi birçok özellik King Oda’i eşsiz kılıyor.

Presidental Oda: 21. ve 22. katlarda yer alan, 163 ve 183 m2 büyüklüğünde alternatifleri olan Presidental Oda ile keyifli bir yaşam alanı deneyimine hazır olun. Kusursuz uyku deneyimi, ayrı mutfak, oturma odası ve çalışma odası, şehrin ışıklarını izleme fırsatı ve özel dekoru onu diğer suit odalardan ayırıyor. Ayrıca yemek masası, kütüphane, oturma grubu, çalışma masası, açılabilir cam, ayarlanabilir klima, özel donanımlı direkt telefon, saç kurutma makinesi, ücretsiz çay-kahve seti, duş, küvet, Full HD LED Smart TV, Pay TV, Mini bar, emanet kasası, ücretsiz wi-fi, ütü ve ütü masası gibi birçok oda özelliği bulunuyor.

 

                                                                                                                      

İstanbul

Corner Oda: İstanbul suit otelleri arasında en çok tercih edilen İstanbul Hotel'in Corner Oda odasında günün yorgunluğa veda ederken, şehrin tam kalbinde konaklayın. Ayrıca jakuzi, saç kurutma makinesi, ücretli Mini bar, dijital kasa, telefon, ücretsiz wi-fi, havlu, terlik ve ücretsiz çay- kahve seti gibi birçok hizmet, gününüzü keyif katacak ve hayatınızı kolaylaştıracak.

 

                                                                                                                      Business

Suit Oda: Business'ta yer alan 61 m2 büyüklüğündeki suit odalar; kusursuz uyku deneyimi, keyifli vakitler geçirebileceğiniz sıcak ve doğal dekoruyla iş amaçlı ziyaretleriniz için muhteşem bir seçenek. Ayrıca ayarlanabilir klima, özel donanımlı direkt telefon, saç kurutma makinesi, bornoz, oturma grubu, ücretsiz çay-kahve seti, duş, Full HD LED Smart TV, Pay TV, Mini bar, emanet kasası, ücretsiz wi-fi, ütü ve ütü masası gibi birçok seçenek gününüzü kolaylaştırıyor ve keyifli bir hale getiriyor. Otelden Atatürk Havalimanı'na çift yönlü ücretsiz servisler de bulunuyor.

 

                                                                                                                        Prestige

Suit Oda: Konumu, konforlu konaklama ve uyku deneyimi, geniş ve ferah odaları, saç kurutma makinesi, ücretli Mini bar, müzik yayını, küvet, dijital kasa, telefon, uydu bağlantılı LCD TV, internet bağlantısı ve su ısıtıcı gibi oda özellikleri ile keyifli bir konaklama sunuyor.