M

Maltepe Otel

Maltepe Otel

Maltepe Otel

İstanbul’a özellikle iş veya tatil amacıyla gelmek isteyenler eşsiz güzellikleri keşfetmenin yanı sıra özellikle otel yerine kendilerini daha rahat hissedebilecekleri ortamda konaklamak istediklerinde sunmuş olduğumuz Maltepe Otel hizmetlerinden yararlanabilirler. Evinizdeki konforu yaşaya bilmeniz adına kaliteli hizmet sunmayı benimsemiş bir şekilde yapmış olduğumuz çalışmalar ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda konforlu ve güvenli ortamlarda konaklamanızı sağlamaktayız.

Güler yüzlü personelimiz ile kaliteli hizmetin yanı sıra güvenli ve huzur dolu bir ortamda konaklamanız sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet almak isteyenler için vermiş olduğumuz hizmetler ile adamınız attığınız ilk andan itibaren kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenizi sağlamaktayız. İstanbul’da konaklamak için evinizdeki huzuru ve konforu Maltepe Otellerimizde bulabilirsiniz.

Maltepe Otellerimizin tamamı kaliteli mobilya seçenekleri ile döşenmiştir. Aynı zamanda Wi-Fi erişimleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Maltepe Otellerimizin içerisinde televizyon, klima, saç kurutma makinası, sıcak su bulunmaktadır. Bu sayede konuklarımız diledikleri her durumda yapmak istedikleri işlemleri Maltepe Otel içerisinde rahatlıkla yapabilirler. Aynı zamanda Maltepe Otellerimiz içerisinde mutfak bölümlerinde her türlü araç gereç seçeneği bulunmaktadır.

1+1, 2+1, 3+1 Maltepe Otel seçeneklerimizin yanına VİP dairelerimiz içerisinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü konfor sağlamaktadır. Bu sayede özellikle konaklamak için her türlü talebi karşılayacak kapasiteyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kolay ulaşım sağlanacak olan adreslerle yapılanan Maltepe Otel seçeneklerimiz müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her durumda İstanbul’un gece hayatına veya gezilebilecek yerleri kolayca ulaşıma imkan sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına Maltepe Otel içerisinde her türlü konforu düşünerek gerekli bütün mobilya ve malzeme seçenekleri ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede konaklamak için ihtiyaç duyduğunuz her durumda en uygun seçenekleri üzerinden tercih yapmanızı sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımız şunlardır;

  • Güler yüzlü hizmet vermek,
  • Uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli hizmet sunmak,
  • Konforlu ortamlarda konaklama imkanı sağlamak,
  • Müşteri memnuniyetini ve huzurunu sağlayacak şekilde hizmet vermek,
  • Güvenli hizmet sağlamak,
  • Maltepe Otel içerisinde her türlü hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamanın yanı sıra müşterilerimize evindeki konforu sağlamaktır.